Everyone Can Pull Up The Iron Curtain,
The Art Is To Build Iron Bridges.
Folkart Time
B1 K:9 D:914
Kazım Dirik Mh. 296 Sk. No:8
Bornova - İzmir / Türkiye
T +90 232 247 26 52
F +90 232 247 26 53
[email protected]
www.airanka.com.tr
Covid  -19

Covid -19

Covid-19 salgını tüm dünyada birçok değişikliğe sebebiyet verdi ve bu değişim devam ediyor.  Yeni dünya düzeninin habercisi niteliğinde olan salgın, her endüstride değişime ve dönüşüme yol açarken, beraberinde birçok önlem alınması gerekliliğini de doğurdu. Yeniçağın başlangıcı olan bu döneme hazırlıksız yakalanan birçok şirket geleceğe kalamazken, hazırlıklı, güçlü ve öngörülü şirketler geleceklerini şekillendirmeye devam ediyorlar. Oldukça kritik bir süreç doğuran ve mücadele halinin devam ettiği Covid döneminde, birçok insan hastalığa yakalanırken, birçoğumuz yakınlarımızla vedalaşmak zorunda kaldık. Air Anka olarak, bu zorlu süreçte üzerimize düşen görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam ediyoruz. 
Air Anka olarak, Covid-19’un neden olduğu yeni dünya düzeninin tüm koşullarını sağlıyoruz. Müşterilerimizin bize duyduğu güvene fazlasıyla önem veriyor ve bu güvenin devamlılığını sağlamak adına Covid-19 kapsamında ek önlemler alıyoruz. Bu kapsamda, T.C. Sağlık Bakanlığının ve Dünya Sağlık Örgütünün gerekli bulduğu tüm testlerden geçtiğimizi, tüm personelimizin aşılı olduğunu, sosyal mesafeye uygun bir şekilde çalıştığımızı sizlere bildirmek isteriz. 
Ayrıca, teknolojinin sunduğu tüm olanaklardan yararlanıyor ve Pacem Teknoloji desteği ile ilerliyoruz. Pacem tarafından uçaklarımıza özel tasarlanan %100 sertifikalı virüs temizleme cihazları ile kokpitten tüm personelimizin giydiği üniformalara ayrıntılı olarak her nesneyi temizleyebilme imkânına sahibiz. Bu özel cihazın anti mikrobiyal etkiye sahip olması ile birlikte plazma uygulandığında, dezenfeksiyon yaparak mikroplardan arındırılmış bir ortam yaratıyoruz. T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı çalışmalarıyla bu süreçte desteğini esirgemeyen Pacem Teknoloji’ye ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz. 
Siz site ziyaretçilerimiz ve üretim faaliyetlerinde bulunan şirketler, Covid-19 dezenfekte sorunlarınızı Pacem Teknoloji ile çözebilirsiniz. Air Anka olarak, çalışanlarımızın iş güvenliği çerçevesinde Covid-19 ve diğer çeşitli salgınlarında gereken önlemlerini ve eğitimlerini öngörerek takibini gerçekleştiriyoruz.
Air Anka, ürünlerinizi taşırken sadece ulaşması gereken noktaya en hızlı şekilde ulaşmasını değil, aynı zamanda sağlıklı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını hedefliyor ve bu doğrultuda gerekenleri yapmaya devam ediyor!

Çerez politikası sayfasını ziyaret ederek kullandığımız çerezler hakkında bilgi edinebilirsiniz.
BUSINESS
AD *
SOYAD *
TELEFON *
E-POSTA *
MESAJINIZ *
Kişisel verilerimin işlenmesine, ilgili süreç kapsamında işlenme amacı ile sınırlı olmak üzere kullanılmasına ve paylaşılmasına, gereken süre zarfında saklanmasına açık rızam olduğunu ve bu hususta tarafıma gerekli aydınlatmanın yapıldığını, bu konuda “Açık Rıza Beyanı” ve “Kişisel Verilerin Korunması Genel Aydınlatma Metni”ni anladığımı kabul ediyorum.
Lütfen bekleyin
Türkçe KARİYER
TEKLİF AL
Aradığın robotu bulmak için teklif al!
Undefined key; teklifal_form_name_title *
Undefined key; teklifal_form_company *
Undefined key; teklifal_form_phone_title *
Undefined key; teklifal_form_mail_title *
Undefined key; teklifal_form_msg_title *
Lütfen bekleyin